Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

!!!!!!!!!

(michal, 26. 8. 2009 19:44)

je škoda že nebyly potrestány všechny ty nacistycké svině!!!!!!a jejich dnešni přívržence?vymýtit,zničit!!!!!!!!!!!!!!!!!

=(...nemám slov k těmto činům!

(Eva, 16. 8. 2009 23:05)

Já nevěřila tomu,že se něco takové=ho mohlo stát.Že lidi byli takoví..já jsem teď vyšla základní školu.Druhá světová válka mne ,,fascinovala,,!S třídou jsme jeli do Osvětimi...Já nemám slov...Byla jsem předtím v Terezíně.Nevěřila jsem,že může být něco horšího.Přijela jsem do Osvětimi a pochopila jsem.Byl to zážitek na celý život.Strašně mě bolí když vyprávím o Osvětimi mezi kamarády a oni nevědí co to je.Každý by měl vědět oč šlo....=(

Mrazení v zádech

(Gabriela Harabrinová(roz. Skalická), 28. 7. 2009 23:13)

Když jsem si pustila tyto videa tak mi naskočil mráz pozádech.A né jenom tady,ale také když jsem jenom projížděla přes Terezín.A připadám si jako kdy bych tu hrůzu sama prožila.

prečo?

(eva, 21. 7. 2009 23:50)

..akým právom? ..kto im ho dal?.. akým právom..??..

Ponaučení dalším generacím...

(Jirka, 25. 5. 2009 13:20)

Tak tohle nemohli ani dělat lidi. Člověk sám o sobě může být rád, že na světě je a ne si život brát... Natož druhému člověku...
Nejhorší je, že to, co by mělo být ponaučení ostatním generacím, stejně není...

Vrátit stejně

(klára, 9. 5. 2009 18:04)

Sem názoru toho, že by se jim mělo oplatit stejnou mincí, čili aby zažili na vlastní kůži, jak s Židy zacházely. Nechápu, jak někdo může ještě v dnešní době Holokaust popírat. Jaká nestydatost. Je neuvěřitelné, jak se něco takového může zrodit v hlavě. Nechápu to. A jak se říká, máme se poučit z historie, ale to zřejmě dnešní náckové vůbec nechápou. Přidají se kamkoliv, jen aby mohli ukázat jaká je jejich síla, ale sami by byly slabí jako pírka. Jen v houfu, to se cítí jako někdo.

na novo

(Puky, 5. 5. 2009 19:38)

A ted si vemte že ted se znova ty nackove chtěj dostat k moci

tragedie

(niki a terka, 4. 5. 2009 19:20)

jak jsme to videli tak jsme se ponorili do dejin v te dobe to bylo hrozne necheli bysme to zazit to bysme se radsi zabili nez bysme videli tu spoustu te krve a mrtvych tel lidi.je to hrozne jeste ze jsme nezili v te dobe.

hnus

(anonim, 4. 5. 2009 12:23)

kdybych žil v tý době rači bych se zabyl

HNUS

(Patrik, 16. 4. 2009 19:10)

FUJ..FUJ..FUJ nechtel bych to zazit a je mi lito tech co to zazily ale ... staci se kouknout na tyhle vydea a hned poznas ze ty lidi nejsou normalni proste humus.. a dale uz bez komentare

....

(Vera, 16. 4. 2009 18:17)

Naprosto bezcitne svine .... Nemám slov k takovým lidem ...Žide jsou prece taky uplne normalni lide ..........

Chudáááci

(Lucie, 23. 3. 2009 10:06)

Ahojki....je mi vsice 15 let....a do osvětimi sem jela ve 14...ale i tak sem se málem zhroutila...bylo hroznéé vidět ty fotky malýých dětíí nebo helek ve stejnéém věku jako jááá...taky zásoby vlasůůů...kteréé všem stříhaly...říkám si jestly je vůbec něco tak hnusného možnéé...ale z historie víím že ano...Když se mrknu na fotky z osvětimy a na sebe....sem ráda za těch kilo navíííc co oni neměly...Je mi všech strašně líto ani ten nejhnusnějšíí člověk si něco takového nezasloužíí....Moje prababička v osvětimi byla...a mooc nerada na to vzppomíná zajímalo by mě tolik věcíí ale neodvážím se jí zeptat na něco tak hrubého...Jednoduše sem tady chtěla něco přidat aby lidéé věděly že i když žijem v jinačí době i 15ti letáá holky to všechno dokáže pochopit..a proto taky děkuji že tady toho máte uplně moc...děkuji za tuhle stránku...a doufáám že takové časy už nikdy nepříjdou!!!

je to strašnééé

(anonimka.., 19. 3. 2009 20:04)

Je to tak..oni snad neměli žalůdek nebo newim prostě..je to hrůza..a to jestě někteří naši češi donášeli na ostatní pro němce..ty bych taky nějak potrestala ..no to by se ještě divili..,...nejhorší je postavit se proti své republice...hrůza..tohle to..

reakcia na Hrůza!!!!

(nestranny, 14. 3. 2009 19:55)

nehadzte vsetkych do jedneho vreca !!! treba si uvedomit ze mnoho nemeckych vojakov malo taktiez rodiny a plnili len rozkazy ! myslim si ze ten zlom mal nastat niekde vysie nie pri radovych vojakoch !

to nejsou žádní lidi

(Lenka, 26. 2. 2009 8:37)

Já nechápu jak někdo mohl mít žalůdek a dělat takoví hrozné věci!! Kdo umí takto strašným spůsobem zabíjet tak to už není člověk, ale zvíře. Ty hulváti někteří nejsou všechni pochytáni a někde si pobíhaj. zato bych provedla to samí co proži ti chudáci!! Oko za oko zub za zub!!!! přála bych jim tu nejhorší smrt!!!

chudáci

(/MIXA/, 11. 2. 2009 20:34)

lituju všech!!všech!!a brečím zaně.

co je ta Petra zač??

(no name, 31. 1. 2009 22:55)

to Petra: Ty si asi děláš srandu děvče??Po těch všech videich a pravdě, nazívaš lidi povlem?špínou?? To že nyní žiješ v Linzi a vidí š co tam je tě opravňuje k rasistyckým urážkám??že byli vynalezeny léky??za jakou cenu??kolik žen, mužů, dětí, těhotných muselo umřít aby Mengele podal asi tvému čistému vůdci AH podklady o úspěších?? Asi nevíš že první koncetrační tábory našly Američané?a byli udiveny co to je??a tvoji Němci dodnes tvrdí že to je jen propaganda??prober se !!nevím jestly tam máš milačka nácka nebo co ale víš uplný ho...!!přál bych ti aby si vyskoušela vše to co nebohí lidi museli prožít aby TY si psala takoví Pí.....!!tebe bych zavřel a nechal tě tvému lekaři Mengelemu aby tě léčil...Dal bych tě na noc k malím dětem kteří umírali hlady, nemocemi, od tvého lékaře který asi pro lidstvo našel tolika plno léku že by sme asi vymřeli.chtěl bych aby si byla v situaci kdy ti odeberou dítě na poku pak asi by si psala jinak že jo??a vietnamci ty u nich nenakupuješ??jo vlastně ty maš asi plno eur když teď žiješ v tom Linzi co??

Pro všechny ty čistý

(Bengoro, 31. 1. 2009 20:32)

Je to věc která dnes není nikde poukazována,rasismus nenávist je na denním pořádku snad všude na světě.Vím osobně z řad mích příbuzných co to bylo za období,a utrpení.Proto nejsem ani udiven z toho že dnes se často jeví rasismus a nacismus všude a od lidí kteří nic neví co to bylo a o čem to bylo a je.Já osobně beru člověka podle jeho chování, schopností,názoru humoru, ne podle barvy, víry ,narodností.......

Kdo to neprožil,nemuže posoudit

(Max, 30. 1. 2009 14:45)

Ano jeto Hruuza,ale Hruza je i to že i dnes je spusta Fašistu a Nacistu v řadach Českych občanu a že i z 90% občanu v čechach jěště ktomu podpoři.

koncentrák Mathausen

(Aneta, 30. 1. 2009 9:32)

jo tak ted nám budou lést doprdele hajzlové jedni dyž přijedou k nám do čweska tak nám tady všechno vyžíraj a že nás támhle zabili toe jim jedno kreténům.Učitelky malím dětem řekli že se dou koupat a malí deědičky se slíkli a těšili se že se budou koupat a voni je ti zmrdi zavřeli do komory a pustili ji m tam plyn.Teda řeknu vám sou to kurvy jedna větší než druhá.Dřív se nás štítili i dotknout a najednou dyž žerou se nás neštítí svině jedny.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »