Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děti

11. 5. 2009
Tyto artefakty jsou tichým svědectvím o historii holokaustu. Každým kliknutím se ponoříte do světa těchto ponurých příběhů.

Stiskněte zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nechápu!!!

(Monika, 28. 7. 2015 13:35)

Dobrý den, nerada reaguji na komentář, který není určený mě, ale o 2.sv.válku se zajímám více než půl svého dosavadního života a byť jsem ji nezažila, přišla jsem v ní o velkou část svých předků. Naprosto nechápu jeden z uvedených komentářů. Ikdyž nebudu jmenovat, předpokládám, že jeho pisatel pochopí... Neříkám, že přímo věřím,ale mám neuvěřitelný respekt k tématu minulého i posmrtného života!!! Pár věcí ,,mezi nebem a zemí" jsem už ve svém životě zažila a jak jsem již zmínila, netvrdím, že tomu přímo věřím, ale znám spoustu lidí, kteří jsou schopni o svém minulém životě vyprávět (a ne žádné báchorky!!!) a jsou s ním sžiti. Hlava mi nebere, jak je výše zmíněný pisatel schopen něco takového napsat a někoho poslat do vyhlazovacího tábora, zvlášť na těchto stránkách a navíc člověka, kterého vůbec nezná a který pouze vyjádřil svůj názor! Opravdu, vážený pisateli, zamysli se nad sebou a nikdy už tohle nepiš!!! Nikdo z nás si tu hrůzu konc.táborů neumí představit a urážet někoho, kdo je přesvědčený, že tam v minulém životě byl, je neuvěřitelně ubohé a svědčí pouze o tvé "inteligenci" Naopak, já člověka, který v minulém životě zahynul v lágru, pamatuje si tu hrůzu, a přesto v tomto životě dokáže plnohodnotně fungovat, NESMÍRNĚ OBDIVUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

minulí život

(Vanesa, 27. 4. 2014 13:06)

Je to hrozné co ty děti museli prožívat :( nikomu bych nepřalá mýt ted takový život jako měli oni chudáci ... celý život měli před se bou...,,

minulý život

(Katy Amal, 30. 5. 2012 20:20)

Možná se vám to bude zdát fantaskní, ale vím, že jsem v minulém životě zemřela v koncentračním táboře, jen nevím v jakém, ale bylo to v Polsku, bylo mi 5 let a jmenovala jsem se ESTER .

Re: minulý život

(Vanesa, 23. 5. 2013 16:49)

Jsi TAK UBOHÁ!! Dělej si z toho srandu krávo. TEBE BYCH TAM ZAVŘELA ASPOň na 10 let. Debile!!! Opravdu nejsi normální!!!

Re: Re: minulý život

(eve, 8. 3. 2014 20:51)

Katy Amal :nic si z toho komentáře nedělej,já tam byla taky... a milá Vaneso,to že něčemu nevěříš či nerozumíš neznamená,že neexistuje a prosím tě už nikdy do koncentráku nikoho neposílej!!!!

nelze

(anonym, 19. 4. 2012 18:02)

jeto strašné co jeden člověkdokáže proti milionum jiným nebohí děti mohli si hrát a vzdělávat se místo toho byli posláni na smrt kdy umírali jeden po druhem a sledovali jak přáteléa rodina umírají jeto strašné jak je minulost krutá a nemělo byse zapomenoutna lidi co prošli těmito tábory