Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koncentrační tábor Dachau

Bez komentáře
 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: ss

(Marek, 3. 1. 2012 23:09)

ty jsi asi jeden z potomků těch dobytků a fašistických krys.Měl by jsi asi být tak měsíc v těch lágrech jen se sklenicí vody a kouskem plesnivého chleba na týden ty zasranej nácku!!!!

Re: ss

(Kateřina, 14. 3. 2012 16:21)

Ty jsi dobrej debil. Je to naprosto nelidské, to co dělali. A čistota? Je snad čistota, hromady mrtvých nevinných lidí?

Re: ss

(Diana, 2. 4. 2012 12:09)

Ono nic není ani černé ani bíle, špatné ani dobré. Nemyslím si, že všichni němečtí vojáci a SSáci chtěli dělat to, co dělali. Tím jejich činy nehodlám obhajovat a zvěrstva spáchaná v koncentračních táborech jsou nepopiratelná a navždy budou německému národu připomínána.

Re: ss

(sarah, 25. 5. 2012 16:56)

ty jsi dobrej idiot!

Re: ss

(mila, 11. 9. 2012 7:05)

a ty to zabal a tahni do hajzlu,demente!!!

Re: hej ty poriadkumilovany!!!

(akacina, 20. 11. 2012 20:12)

Pane mate deda? Chcela by som vediet co by ste citili, keby vas dedo bol chlap jak hora a mal v pase cca 105 cm a v baliku z koncentraku by prislo jeho oblecenie a guma na trenirkach by bola stiahnuta tak na 30-35 cm.... je to smutne,az ked by sa to tykalo vas, tak by ste poslali vsetkych ss do prdele....ano su znamy svojim poriadkom,ale nech si ho robia doma.....kto popiera vsetky zverstva ktorych sa dopustili tak je out a je uboziak. Moj dedo bol c l o v e k , ktory chcel iba zit.....taketo zverstva nerobi nijaky zivy tvor...to vie vymysliet iba clovek.....hadam sme poucitelny /ak ludia ako vy nie su schopni prehodnotit svoje nazory na zaklade danych faktov, tak je to vprdeli a zas sa to hocikedy a hocikde moze stat.SPOMIENKY NA KONCENTRAKY MAJU BYT MEMENTO ABY SA TO UZ NEOPAKOVALO!!! Myslim vsak ze iba provokater a vas to bavi...lenze na zlom mieste.

Re: ss

(AMMY, 30. 4. 2013 22:00)

je velika skoda,ze nemame zadny stroj casu! VSECHNY lidi kteri smysli stejne jako ty,bych tam poslala zpet v case. Jen s tim rozdilem,ze bych vam vytrhla jazyk a navlekla vas do tech hadru s nasitou hvezdou.To by byla parada!!! konecne by jsi si mohl na vlastni kuzi vyzkouset jak prudce inteligentni a hlavne normalni,ti tvoji nemci tehdy byli.

Re: ss

(Ester, 1. 5. 2013 15:01)

Opravdu nejsí normální.....JSI DOBYTEK....

Re: ss

(Mirek, 27. 1. 2015 1:54)

SS ty máš vykopáno.přezdívku heinrich může mít jen vyznavač fašizmu.přesně takovýma jako ty to začalo.vymaštěnci,násilníci a nadřazení nad ostatní.ty vůbec nemáš šejbu o čem tu píšeš.takový hrdnina,kdyby jsi to okusil tak se zesereš.němci vzaždily i ve svých řadách jen za blbý podívání.tak to tady nesvaluj na židy,romy či ruské zajatce.

pořád dokola

(co ti je potom, 2. 8. 2009 14:35)

jiná doba jiný mrav.normální obrázky

Re: pořád dokola

(sarah, 25. 5. 2012 16:54)

tak když tě to nezajímá tak proč se na to koukáš?

Re: pořád dokola

(luk, 5. 9. 2013 15:03)

největší problém byl v tom,že za krizi v evropě ve 30.letech mohli
především chamtiví židé.píšu to Objektivně,nejsem nácek,jen píšu to co je pravda.v německu před válkou měli vztek na židy i běžní němci,kteří pracovali v židovských továrnách za minimální mzdy,z čehož měli sotva na nájem.z toho muselo něco vzniknout jako u nás za pár let s nepřizpůsobivými

Re: Re: pořád dokola

(Mirek, 27. 1. 2015 1:45)

Pro luk--Jdi do hajzlu s těma kecama o nepřizpůsobivých.to sem vůbec netahej.židi podnikaly tak jako dnes každý a jen se nebály jít dál než jiní a rozvíjet.právě že zaměstnávaly lidi.podívej se do historie trotle.němci byli válečný národ a za 1.světovou dostaly od evropy přes ruce.celá evropa si potom brala to,co němci zničily..pak přišel fanatik a jak to dopadlo.

co mi to připomína?

(sigi, 10. 12. 2013 14:07)

za minimální mzdy před válkou...?a jak je to dnes?

SS

(martin lienhard, 6. 1. 2013 23:58)

SS byli pouze stražní jednotky veškere popravovací procesy co se týče plynových komor a tak dale provadělo Zondercomando což byly vybraní žide takže vlastní lidi popravovali vlastní tak tady si nehrajte na znalce že němci byli svině!!! Němci byly vojaci normalni lide kteří plnily rozkazy jako spravní vojaci!!!

Re: SS

(sisi, 4. 2. 2013 15:12)

Tak bud si uplné hovado,a nebo vůbec nevíš o čem mluvíš,když tady chceš něco napsat,tak si zjisti skutečnost.Němci byli normální vojáci a plnily rozkazy???!!!,kdyby byli normální tak to nedělají,.Přečti si nějakou knihu a tomhle zvěrstvu co dělali,protože evidentně vůbec nevíš o čem mluvíš.

Re: SS

(mira, 5. 2. 2013 10:57)

Blbe, nacismus bylo to nejhorší, co nás mohlo potkat. Nepiš bludy. Ikdyž, ty jsi slabomyslnej, jen si piš a z hluboka dýchej..

Re: SS

(laska, 30. 3. 2013 13:50)

Je vydet ze jsi jeden z nich !!! styd se nemci byly zrudy!!! a uvjedom si ne zid ale je dno kdo jak narodnost sanci nemneli // chtela bych vydet tebe jaky hrdina bys byl mozna bys pozrel i sve vlastni vykaly!!!

Re: SS

(Ammy, 30. 4. 2013 21:51)

co to meles za kraviny ty znalce!!! Ja se domnivam,ze prukaznych materialu a dokumentu i videozaznamu je vic nez dost. A kdyby nebyli svine jak ty rikas,nikdy by nezemrelo tolik naprosto nevinnych lidi!!!

hnus

(veru, 10. 5. 2013 13:59)

Pane SS ano byli to Židé, kteří vraždili své, ale bohužel pokud chtěli alespoň nějakým způsobem přežít dělat to museli. Je to smutné, ale je to tak. popravovat lidi do zátylku, cpát je do plynových komor, ale mají na svědomí dozorci němci. Jak muži, tak ženy. Měl byste se podívat na dokument, ve kterém povídá sl. Katrin Himmlerová. Nic pěkného to vám řeknu. On vlastně každý dokument o válce ať už 1.2. světová, nebo válka v Kosovu není vůbec nic pěkného. Hilter byl chytrý muž, který to měl všechno tak dokonale vymyšlené, že se mu to až stalo osudným. Vzdyť nebýt jeho jezdíme třeba stále v levém pruhu. Bohužel to všechno bylo tak kruté a nemorální, že proto není žádná omluva. 6 mil. Židů?? to je tak něco otřesného, že se mi to jen těžko vyslovuje. Proto nechápu lidi jako jste vy, kteří by chtěli jen jednu rasu??... Není to možné a nikdy nebylo. Umřelo tolik lidí, vzdělaných, krásných, čistých dětí, které si ani neprožili své dětství :( Jsem matka a jsem každý den hrdá na svou dceru, která je šťastná, usmívá se. To se dětem ve vyhlazovacích táborech stát nemohlo. Dělali se na nich pokusy, když byli něčím zajímavé, další šli rovnou do plyn. komor. Mám husí kůži a je mi hrozně, ale z Vás... Je mi Vás líto a jestli jste Čech a nemáte ani tušení kdo jsou Vaši předci, raději mlčte.