Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrůzy Lodžského ghetta

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Svině Němci

(Helča, 28. 6. 2015 22:17)

To byli hrozný svině a Hitler ten byl ještě horší svině. I v této době namám ráda němce jsou mi nesimpatický a jak podporovali Hitlera tak to stačí. Jsou to nacistycký S V I N Ě

hitler

(alenka, 30. 4. 2012 12:16)

to je takovej hajzl o hruza chudaci decka

,,,

(Pett, 26. 7. 2009 19:46)

Všichni Němci byli nacisti. Všichni věřili Hitlerovi, který jim namluvil, že za ekonomickou situaci v Německu můžou Židi. Odvraceli se od něj teprve tehdy, až zjistili, že vyhrát tu válku už nemají šanci (viz operace Valkýra)

Re: ,,,

(Venca, 10. 3. 2012 12:42)

Opravdu si nemyslím,že všichni lidé v Německu byli nacisti. Jako všichni lidé v Československu nebyli komunisti. Komunistů byla tak desetina, zbytek žil ve strachu a tak prostě žili,neupozorňovali na sebe, ale to neznamená, že byli komunisti. Podobně to zřejmě bylo v Německu. I když jste nesouhlasil, asi by jste byl blázen, abyste veřejně vystoupil proti Hitlerovi, to by znamenalo smrt. Neby vy jste za komunistů vykřikoval na Václaváku, že komunisti jsou vrazi atd.?

hnusne hovada

(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, 23. 1. 2007 22:23)

neda se jim opravdu rikat lidi to si nezaslouzi museli mit hrosi kuzi kdyz tyto svinarny delali je to tak nizke a ubohe...kdyz vidim ty obrazky a filmy tak je mi nechutne...ale ne z tech pohledu na mrtve zubozene tela,ale na ty odporne chladne ksichty tech bezcitnych parazitu...kdybych mela tu prilezitost setkat se s nejakym,tak ho nezabiju...doprala bych mu hodne dlouhe muceni a tisickrat horsi nez smrt cyklonem!!!pekne pomale tyrani aby na vlastni kuzi poznali tu bezmoc strach a nasili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: hnusne hovada

(Venca, 10. 3. 2012 12:36)

To co prováděli je opravdu odsouzeníhodné, ale pokud by jste je chtěla týrat stejným, či horším způsobem, spadáte na jejich úroveň. Člověk by se asi těžko udržel, ale nejhorším trestem by mělo být odsoudit je dle zákonů a připomínat jim jejich hanbu a nechat je odčinit a odpracovat jejich zvěrstva. Smrt je moc mírným tretem.

cirkev

(janca, 15. 11. 2011 19:20)

Víra? co to je?!!!! církev dost dobre vedela co v lagrech deje proc nezasahla? ta slavna panbickarska idea nebo v tom jela taky tak at mi tady ku.... nikdo nic nevyklada o vire

Už nikdy!

(Michal , 8. 3. 2011 15:56)

Doufám,že už nikdy lidé nedopustí něco tak strašného!Nedokážu popsat tu bezmoc,lítost a vztek,který cítím při pohledu na děti,které věděli že už nikdy neuvidí svou mámu a tátu-děti do kterých nacisti kopali a bezvládná tělíčka házeli do pecí jako kus dřeva.Neonacisté dneška nevědí o čem mluví,a určitě mají být na co hrdí za mě samotného pokud jde o děti:ublížíš-tak chcípni!!!!!

žádní bohové neexistují!

(Zet, 25. 10. 2010 14:52)

A ještě něco. Bůh nám nedal život, nýbrž naše matka, vyvinuli jsme se pravděpodobně z opičky a kdo mluví, že bůh by některé věci nedopustil jsou zcela z cesty, za všechno si můžeme my sami LIDI. a žádný bůh z nebe na nás nekouká...tra la la

žádní bohové neexistují!

(Zet, 25. 10. 2010 14:49)

Za každou válku, může víra a člověk, nechápu, že i do dnes, lidé věří v nějakého boha či bohy apod. Spojení lidské mysli a nějakého fanatismu, že bůh existuje a přeje si to a to....Pravděpodobně bych řekla, že ten kdo vymyslel nějakou věřicí ideu, byl naprostý debil. Ale už je to tak JSME JENOM LIDÉ a velice často se nechápe pohltit něčím čím ani možná nechceme. Lidská hloupost vždy vítězí!

můj názor na věc.

(Jiří, 16. 1. 2010 3:01)

Častokrát slýchávám názory že lidi jsou zvířata. bohužel čím dál tím víc zjištuju že jo. jak zde bylo řečeno, zvířata zabíjejí většinou pro potravu, ale co je důležité i kvůli postavení(u lvů kteří zabíjejí mladé konkurenčního samce) a šimpanz dokonce když se mu druhý jedinec nelíbí a častokrát se umlátí i tlupy. ale že by až takhle potupně jako Lidi sebe navzájem v koncentrákách?

ale teď jiná věc. souhlasím s názorem že za každým násilím u lidí stojí víra. a teď začnu Izraelsko-Palestinským konfliktem, který trvá snad od pravěku.

tam nevim jak to je ale vím to že pak řím později římsko-katolická církev nemilosrdně likvidovaly nepohodlné lidi. od nich se inspirovaly 2 mocnosti. Hitlerovo německo a Stalinův Sovětský svaz. a je jedno jestli se podívám na krajní levici nebo na krajní pravici(ty ultra) nevidim v tom prakticky rozdíl. akorát jedni měli Hákový kříž ve znaku(obrácená indická svastika) a druzí zase srp kladivo a samé rudé hvězdy pěticípé. jinak obě ideologie mají na svých bedrech krev nepohodlných lidí. Karel Kryl to krásně zazpíval, "Kdo neni s náma to je rozvraceč, Kdo proti nám je lump a břídil, nejsem zastáncem zabíjení ale kdo podporuje režimy nabádající k potlačování osobních práv a svobod jedince či skupinám lidí, tomu bych přál zažít zvěrstva na vlastní kůži a je jedno jestli Radikální katolík,Komunista, nacista,či nějakej Arabskej fanatik od Talibanu. jo a ještě k rodokmenům co tady nějací chytráci nakousli. nikdo neni čistý. každej má v rodokmenu utlačovatele i utlačovaného.... různá etnika i víry. je nutné si to furt připomínat... abychom nezapoměli... jinak se historie může vrátit jako bumerang jako se od římanů vrátila a dokonce rozdvojila(místo jednoho tyranskýho režimu hned 2 různé) díky.

bůh musel být nacista.

(ivana, 5. 8. 2009 10:00)

Vážení.V Boha nevěřím protože si myslím že kdyby existoval tak by to co se dělo nemohl dopustit.Bůh prý pomáhá tomu kdo si pomůže sám.To ti chudáci v koncentrácích měly nacisty utlouct holima rukama asi. Aby jim Bůh pomohl.

Tak tedy nevím.

(Jerry, 18. 5. 2009 20:30)

Rád bych se vyjádřil k některým názorům. Předně. Pokud mluvíte o Holocaustu, jako viníky neuvádějte Němce, jako takové, ale nacionální socialisty, čili nacisty. Většina Němců neměla o existenci KT ponětí. Spousta lidí si myslí, že tak jako Hitler, čí Himmler, uvažovali všichni Němci. To není pravda. Pokud si prostudujete ekonomickou situaci Německa od roku 1918, zjistíte, že Němci nemilovali Hitlera za jeho antisemitské názory, ale za to, že dal lidem práci, a slíbil lepší život. Stejně by jste mohli odsoudit každého Rusa za 68. rok. A co se týče Boha, asi byl jediný, v koho tehdy lidé věřili.

nac

(vojta, 14. 5. 2009 20:15)

nechci vas tu poučovat ale za to buh nemuže ten dal každému život at si zvolí tu dobrou cestu nebo tu špatnou cestu a nacisti byli hold psichicky nemocní lidi kterří vraždili pro srandu jinak si to nedovedu vysvětlit čau nechci vyvolávat rozpory

Od Soni

(Pro Klarku, 29. 1. 2009 16:13)

No nevim, nevim Klarko...hruza valky je opet v nedohlednu. Nemyslim si, ze to bude tak krute jako za druhe svet.valky....ale...take jsem kdysi verila v boha...ale pak si rikam, ze pokud je buh, tak by se na takove veci nemohl prece jen tak koukat. Nemohl by nechat lidi takhle trpet. Tezko rict....

:-(

(Sonia, 29. 1. 2009 16:10)

Hrozne pohledy na male deti, ktere nic nechapou. Vysvetlete 9-letym detem, proc jsou tak nenavideny. Proc si nemuzou hrat s micem jako jiny deti...sileny. Jestli opravdu existuje neco po smrti, tak chci aby vedeli, ze je mi to lito....i kdyz jim to prt pomuze. V te dobe by mi za moji litost nemci ustrelili hlavu. :-(

lidská nenávist

(Katka Š., 22. 12. 2008 16:44)

Je jednoduché obviňovat Boha, Satana, atd...proč neobviňujete lidi??? Ježíš taky zemřel a Bůh mu "nepomohl". Vše, co se stalo, má svůj nějaký důvod, který my nejsme schopni pochopit. Lidé se zabíjejí pořád, jsou přírodní katastrofy, atd. A to vše má svůj význam. Za tento největší zločin lidských dějin může jedině člověk. Jedině my - lidé - umíme v sobě pěstovat nenávist, která dokáže dojít až k zabití bližního svého. U zvířat tato vlastnost není, zajímavé... zabijí, ale kvůli potravy, nikoliv kvůli nenávisti.

DirtyFrank

(Také mě štve!, 16. 11. 2007 12:11)

Obecně rozšířený názor je,že antifašista je komunista,ale není to trošku krátkozraké,říci takovouhle hloupost,antifašismus je proti všem formám útlaku,tím pádem i proti komunismu a když je člověk proti fašismu,který napáchal tolik zla,stejně jako komunismu (obě ideologie jsou to samé v bleděmodrém,komunismus je nacismus doleva a nacismus je komunismus doprava)... Pryč s fašismem,komunismem a všemi formami útlaku!!! Proti fašismu ANTIFA,proti rasismu ANTIFA!!!

Satan byl nacista?

(DirtyFrank, 16. 11. 2007 12:01)

Opravdu si Kláro myslíte,že za Holocaust může Satan? (Možná by se jeho jméno mělo psát SSatan),házet lidskou blbost a nenávist na Satana,to už tu bylo a stále se to vrací,je si třeba uvědomit,že pokud to hodíme na Pána pekel,v podstatě žádný nácek nic neudělal a to je přece hloupost,to je jako kdyby jste se nacistů zastávala,že to nevraždili oni,ale Satan! Jsem satanista a odsuzuji zlo jménem nacismus,komunismus a další výrobky lidské demence... Dokonce jsem začal uvažovat,že na své kožené bundě začnu nosit Davidovu hvězdu,abych vyjádřil solidaritu k Židům,ale nejen jim,ale i Romum,homosexuálům a dalším lidem co zbytečně zemřeli v koncentračních táborech. Sám mám problém s neonacisty,kvůli své víře,nechci to srovnávat s 2.sv.válkou,ale určité paralely by tu byly,Ti s kterými mám problémy by chtěli zpátky koncentrační tábory,SS,Hitlera atd,abych šel k věci,dostávam od nich přes hubu jen kvůli tomu,že věřím v něco jiného než oni,že vypadám jinak a chci tím jen říct,že by se dnes neměl podceňovat problém s mladými neonacisty,možná to není vidět,ale je jich tu čím dál tím víc AVE SATANAS

hovada

(XX.gthtjhzukuz, 15. 7. 2007 20:33)

hovada ti kdo byli nebo jsou něco takoveho udělat,nevim kde se v lidech ,kteři se takhle chovali k jinym rasam ktere neuznavali,zrodila takova nenavist.Je nepochopitelne jake zlo se dělo.