Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kyjev - Babij Jar

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

V rokli čeká smrt

(Bárta, 5. 4. 2010 19:11)

Podrobně se o těchto událostech dočtete v knize V rokli čeká smrt , od A. Kuzněcova . Je to psané pohledem malého kluka který to celé prožil. Je to silnější než vidět film Jdi a dívej se.

Re: V rokli čeká smrt

(Jitka, 9. 5. 2014 12:29)

Zrovna ji náhodou čtu.Je mi nesmírně líto co Ti lidé museli zažívat.Nevím kde se bere "to právo" jakkoliv nakládat s druhými lidmi....Nechápu to.A to je mi už dost let a stále to nechápu.

HRUZA

(Radek, 25. 2. 2009 23:30)

Tomu se snad neda ani přisoudit ani to nejneohavnejsí zrudne slovo.ženy i s jejich malými dětmi,je hruza jen pomyslet co museli proživat.

Re: HRUZA

(Pol, 4. 7. 2012 18:08)

Ty zmetku

NĚMCI DO PLYNU

(lakalaka, 10. 1. 2012 19:56)

VŠECHNY JE POSTŘÍLET KURVY NĚMECKÝ

k Německé národnosti se hlásilo

(Abraham, 30. 10. 2010 16:39)

více jak 90%židů žijících v Čechách a na Moravě. Němci jsou totiž po vědecko-technické stránce nejvyspělejší na Světě ,v značné míře to platí i o kultuře. Mají největší přidanou hodnotu ,což pro židovského spekulanta je největší +.

Re: k Německé národnosti se hlásilo

(kaspar, 12. 8. 2011 22:35)

Vole. Než něco vypustíš z chlebárny, občas si něco přečti. Židé se hlásili k německé národnosti ne ze spekulace, ale proto, že Německo jim dalo krátce po svém vzniku práva občanů. Židé se stali de iure rovnými všem, což se jim po dva tisíce let nikde jinde nepodařilo. Židé se chtěli nové vlasti odvděčit, umírali za ni třeba v první světové válce, umírali za Německo jako Němci, umírali proto, že se cítili být Němci. To nebyla spekulace, o čem mluvíš.
Němčina byla pro evropské židy něco jako lingua franca, příbuzná jidiš a tedy téměř univerzálně srozumitelná. A německá národnost se stala pro lidi, kteří žili po tisíce let v izolaci, symbolem příslušnosti k lidské rase.

zasraný Skopčáci

(mrdka z krtka, 4. 1. 2011 20:32)

Ten největší xindl světa, kterej snad ani nemohla stvořit matka příroda, co po staletí(možná i tisíciletí-co já vim) utlačoval menší, slabší ale sviňskou lstí nebo jinéma způsobama i stejně vyspělý či vyspělejší státy(Československo) tu teď nemá ale vůbec ALE VŮBEC co dělat. Zatim jejich poslední výstřel v podobě druhé světové války byl ten nejhorší. Ať už jde o ztráty na životech nebo o morálku lidstva. Ale podle mě nejhorší společenský dopad jejich poslední choutky je(alespoň pro nás Čechy) rozšíření komunismu do Evropy(ze SSSR samozřejmě). Zatímco ve kdysi vyspělém(17. na světě) a demokratickém Československu, které se sovětskou politikou v našem případě zbrojnice a zásobárna SSSR lidé museli potupně 40 let vzhlížet na Moskvu, v západním Německu si žijou jako prasata v žitě. Zdecimovaný a rozbombardovaný stát se za 20 let s pomocí kapitálu nejen USA dostal na úroven lepší než před válkou. No a teď? Největší xindl v Evropě a nejspíš i na světě(i když rusák to je tky pěknej sráč-a to sou Slovani) vede spolu s Francií EU přičemž nesčetnými evropskými vyhláškami ničí již tak zkurvenou ekonomiku menších a v důsledku jejich války i slabších států(bohužel včetně ČR) států. Skopčáci by teď měli bejt někde na úrovni Somálska, nejlíp Rumunska ale místo toho vládnou(zatim jenom) Evropě. Podivejte se, která z legendárních českých firem a značek-pokud ještě vůbec existuje-nepatří Němcům?. Svět je nespravedlivý a nejsmutnější na tom všem je, že se na to už teď pomalu zapomíná-vnoučata součsné mladé generace už budou Němce možná brát jako BRATRY, kteří nám pomohli po pádu komunismu obnovit původní slávu. Ale já doufám, že se dějiny budou u nás učit pravdivě a nezkreslovaně a NA TO CO NĚMECKÁ RASA SPÁCHALA SE NIKDY NEZAPOMENE.
Ale my bysme vlastně měli být rádi že nás ve 40. letech min.stol. nevyhladili nevyvraždili neponěmčili nezgermanizovali a nevodsunuli na Sibiř jak chtěli učinit ale nepříznivý vývoj války jim to neumožnil----------DÍKY BOHU

Za vlast........

shoah je odvěký židovský patent a mýtus

(Abraham, 30. 10. 2010 16:25)

přečtěte si Starý zákon -Toru.
V blízké budoucnosti se budou dít takové věci ,že obě minulé světové války budou vnímány jako slabí čajíček.
Průmysl jménem holokaust ,je totiž nejlepší finanční derivát.

německá hovada

(Ladislav, 31. 5. 2010 16:49)

no a po válce se z jedněch stali němci hodní a druzí zlí ale co je horší tak čeští kolaboranti se okamžitě stali partyzány ,komunisty ,bylo by dobré aby se otevřeli jmenné seznamy všech německých kolaborantů všech těch kteří se potom podíleli na likvidaci slušných lidí.To bychom byli překvapeni jaká hovada byla našimi sousedy.Jako nyní u voleb seděl PS VB a na mou otázku co třešinky tak jen řekl že co bylo bylo.

postřeh

(Marie , 10. 5. 2010 21:23)

Jo jo, Němci to je holt "národ nad národ" aneb hrůza děs ! Nezměnili se, je to nadřazenej hnůj, jako vždy v historii. Fakta svědčí za vše: jak dlouho byl Hitler u moci, kolik lidí vědělo, na čem jeho ideologie stojí? A 80% tomu drželo palce! Jasně, že jsou mezi nimi i opravdu hodný lidi - těch 20% - to byli a jsou ti především němečtí intelektuálové, kteří před tím utíkali a zdrhali. Ale těch 80% ? To jsou ti praví hnusní Němci, jejich mentalita se nezměnila. Zase by se chtěli povyšovat, ale kde dnes spočívá jejich síla? V lépe uptravených silnicích? To je asi vše, co dnes mají..... Jejich intelekt totálně padnul, Turci přebírají jejich management....krize, jakožto konec Němců už je tu...Prostě dějiny se opakují, oni nemají šanci...ten ruskej medvěd jim dá zase za vyučenou !:-)

Další a další generace

(Michal, 26. 1. 2010 16:35)

Pohledy na fotografie či dochované vizuální památky by měly být neustále výstrahou všem, aby se nic takového nikdy neopakovalo!! A hlavně těm, kteří toto všechno popírají, aby si uvědomili, že popírají minulost, která se stala - byla skutečná!!! Těm, kteří tato zvěrstva nepřežili dej Bůh věčný odpočinek.

Svině

(Stratovarius, 10. 8. 2009 13:57)

Jsou to nebo snad ani nejsou lidské bytosti , ať mi nějakej jehovista zazvoní u dveří a řekne , že to bůh chtěl tak ho vemu fošnou přes záda a narvu šroubovák do prdele!!!

nerikat

(ruda, 14. 5. 2009 20:06)

nechci se hadat ale dobyvacni narod germansky to nemuzes rict protoze mezi germanama je anglie dansko norsko svycarsko rakouskou a plno dalsich hodne lidi mezi nemcema s tim rezimem nesouhlasili rusove byli uplne stejni akorat ze byli vice tisi v tom vrazdeni nacismus i komunismus sou spatne veci ktere by byt nemeli

hnus

(jitka, 13. 5. 2009 14:25)

Rusáci je měli hnát až do moře. Je to dobyvačný národ germánský, který může za obě světové války.

Němci jsou bezcharakterní svině !

(Eva, 25. 4. 2009 18:38)

Nevím proč, ale bohužel už mám v sobě zakotvený názor, že Němci jsou bestie. Vím, že ti, co žijí teď, za to nemohou, ale této "nálepky" se už nikdy nezbaví. Ale upřímně někteří se vůbec nezměnili. A myslím si, že v dnešní době, kdyby se nedej bože něco podobného opakovalo, tak se najdou Němci kteří by zabíjeli "podřadné rasy" pořád... Přijde mi, že tuto bezcitnost v sobě mají zakořeněnou. Ovšem né všichni.

Hrůza

(Michal, 19. 3. 2009 21:45)

Je to příšerné, nepochopitelné po válce měli všechny ty prasata co zabíjeli ženy a děti pověsit !! Tyhle zvěrstva se nesmí Němcům nikdy zapomenout!

:((((((

(David, 13. 3. 2009 21:30)

To je opravdu strašné. . .todle si asi málokdo dokáže představit co se dělo. . .