Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osvobození Osvětimi.

Osvobození Osvětimi

Fotografie, 27. ledna 1945

Když do koncentračního tábora Osvětim vstoupili na konci ledna roku 1945 sovětští vojáci, nenašli tábor v jeho pravé podobě. Tisíce mužů, žen i dětí poslali nacisté v posledních měsících do plynových komor, tisíce evakuovali do továren v Říši na práci a tisíce jich v polovině ledna vyhnali na tzv. pochody smrti. V barácích zůstalo jen asi 7 000 vězňů, kteří už nebyli schopni pochodu a nacisté je před svým útěkem nestihli zavraždit.

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a test

(Aaronphomo, 23. 4. 2017 5:16)

Hello. And Bye.

Všechno jsou to jenom lži!

(Martin, 6. 7. 2012 17:34)

Koncentrační tábory byli zařízení určená pro tu nejhorší sebranku, co kdy po zemi chodila a vy ještě máte tu nebetyčnou drzost je litovat? Jděte s tím laskavě do prdele!!!

Re: Všechno jsou to jenom lži!

(ferkerzwerku, 10. 7. 2012 22:10)

Jen takový hňup jako ty, co neovládá ani pravopis může napsat takovou kravinu. Pro tebe bych postavil tu plynovou komoru s krematoriem znovu a nacpal bych tam tebe, až by ses z toho posral!!!Možná by pak tebe považovali za sebranku. Ubožáku§§

Re: Všechno jsou to jenom lži!

(lukas, 22. 8. 2012 14:30)

ty si asi vypatlanej ne spíš tebe bych tam poslal do té komory kokutku víš kolik nevinejch lidí tam umřelo a ty napíšeš že koncentráky byli jen pro tu nejhorší sebranku ty si asi trošku obrácenej ne takoví debílky jako si ty bych nejradši střílel ty nemaj co dělat na světě mrdkoši

Re: Všechno jsou to jenom lži!

(Markéta, 22. 10. 2012 14:51)

To je fakt nechutný, nechápu jak může někdo něco takového napsat. To by mě zajímalo, čím se ty miliony lidí provinili a čím děti. Jen idiot může tohle napsat!!!! Můj děda byl také v koncetračním táboře a vyprávěl mi o tom, když jsem byla dítě. Až do smrti měl každou noc hrozné sny!!! Jsi prase a přála bych ti tam strávit jeden den, takový hajzlové jsou hrdinové jen když se jich to netýká.

Re: Všechno jsou to jenom lži!

(M.K., 10. 12. 2012 0:36)

Tak, zkušenost je nepřenosná. Podobně jako když dítěti řeknete, ať na to nesahá, že to pálí: buď uvěří, nebo si to ověří. V případě historie 2. svět. války a praktického plnění ideje "vyčištění" evropského prostoru pro árijskou rasu Němci (ne všemi!), jde z otevřených, nestranných zdrojů (viz. dokumentace v uvedených vyhlazovacích táborech) skutečně o "vagony" materiálu svědčící o genocidě - o nelidském chování ... Uveďte, prosím, Váš důvěryhodný zdroj, který tato fakta vyvrátí. PS: Vycházím za každých okolností z předpokladu, že ani nejhorší lidský skutek by neměl v rámci trestu/odplaty postihnout viníka krutým a nelidským trestem.

Re: Všechno jsou to jenom lži!

(safir, 26. 2. 2013 16:12)

souhlas!

Re: Všechno jsou to jenom lži!

(wolvgang, 27. 2. 2013 8:09)

a co židi v palestině? to nikomu nevadí co dělají za zvěrstva,co židi v politice,finančnictví,to vám nevadí,že všechny vás okrádají,co židi na to,že ukřižovali krista????? jsou to zrůdy a netřeba je litovat!!

Re: Re: Všechno jsou to jenom lži!

(Iřík, 19. 11. 2014 7:33)

Ubožáku.

Re: Všechno jsou to jenom lži!

(Romana, 10. 3. 2013 12:23)

Vážený Martine, je mi Vás velmi líto, asi musíte mít smutný a nenaplněný vlastní život, protože z toho co jste napsal lze vycítit nenávist a odpor ke všem lidem a ne jen k těm, kteří zahynuli v koncetračních táborech. Já jsem velmi mírumilovný člověk, ale Vás bych zavřela do podobného zažízení jako byly koncetrační tábory, samotného bez ostatních lidí a možnosti si sám něco udělat. Pomalu den za dnem by jste musel živořit a těžce pracovat jako tehdejší vězni a až by jste pochopil, jakou sračku (omlouvám se všem slušným lidem za sprosté výrazy)jste napsal a jak celý holacaust vlastně vnímate, tak bych Vás použila pro pokusy, aby jste byl na světě aspoň k něčemu užitečný a tím zachránila třeba pár zvýřat k těmto účelům chovaným, ke kterým se nemůžete zdaleka rovnat.

Re: Všechno jsou to jenom lži!

(buakaw, 7. 2. 2016 8:45)

martine ty idyote ja osobne te lituju jakej ses debyyyl s tvrdym y

Re: Všechno jsou to jenom lži!

(Jiřina, 5. 8. 2016 16:38)

Ubohý idiote.v době internetu?přečti si kolik lidi zemřelo.jed do Terezína ty sebranko.

Re: Všechno jsou to jenom lži!

(antonie, 9. 4. 2017 21:01)

jakou sebranku hlupaku

práce eden

(dušan, 13. 2. 2017 8:31)

je to strašně pěkný

nenávist

(marii9, 5. 5. 2009 20:33)

samozřejmě nesouhlasím s hytlerovím konečným řešením ale čistě logicky někde se v něm ta nenávist vůči rase vzít musela a to chápu a pro vás co házíte nácky do jednoho pytle tak až vám ty zasraný cikáni přepadnou 6 leté dítě okradou ho vyhrožují mu a vyděsí ho k smrti tak si můžem povídat něco o nenávisti k rase ale vy si pořád nejspíš myslíte že vám se to stát nemůže tak vám přeji aby se to nestalo.............

Re: nenávist

(buakaw, 7. 2. 2016 8:41)

nemyslim si ze vase dite okradly vsechny cikani nebo ano?v kazdem narodu v kazde rase sou zlodeji a darebaci.samozdrejmne by se to nemnelo stavat,dejou se horsi veci a lidi sou nepoucitelni.muj deda zustal v osvetimi a ani ve snu nechci vedet co tam prozival,nackove pro mne nejsou lidi ale dablove na zemi.

Krutá realita

(Jiří, 3. 9. 2015 19:45)

Čaute, Taky jsem navštívil s přítelkyní Osvětim a je to opravdu strašné místo. Úplně mě to změnilo a mám velikou úctu k těm lidem co tam museli strašlivě trpět. Opravdu všem doporučuji se tam zajet podívat, stojí to za to!

Tábor

(Josef ošonec, 12. 9. 2010 19:55)

Na tyto stránky a fotky by se měla podívat dělnická stana a podobné rádoby politické strany.

fftz

(kkkkk, 14. 6. 2011 19:41)

Ty debilové co prpagujou nacismus a další píčoviny bych okamžite posílal do plynu at vědí co ty neviný lidi zažili !!!!!!!!!

Re: fftz

(Věra, 13. 7. 2011 23:37)

Ano,máte pravdu jsem zastánkyní stejného názoru,byla jsem v kině na filmu Lidice a to u mne vyvolalo neskutečný nepopsatelný pocit,lítost,zlost,nenávist,od té doby jsem touto tématikou posedlá,čtu knihy,byla jsem se podívat v Terezíně v Lidicích,nemůžu se od tohoto tématu nějak odpoutat a přestat na něj m yslet.Já bych všechny tyto pro mě IDIOTY poslala na tento film pak do Terezína a pak by mě zajímal jejich názor a jestli by si furt stáli za Hitlerem tak do plynu s nima.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

následující »