Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koncentrační tábor Sachsenhausen

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz

(Adriana, 5. 7. 2007 17:56)

Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, co by mohla znamenat zkratka D.A.W. Tato zkratka byla natisknuta společně s názvem tohoto koncentračního tábora, který je napsaný pod zkratkou. Tato značka byla nalezena na skříni, kterou používal jistý Gren Rückert(neznámá osoba)

pro toho HH

(Fayence, 29. 5. 2007 19:46)

čeče, měli by ste náckové opravit tu číslici 88:-D a víš proč? protože vám fakt můžem řikat akorát HAHA :D zasmát se tý vaší mentalitě, nebo je to znak takový vaší vypatlanosti, že se těmhle hrůzám smějete...tak 88 HAHA..když už - radim ti, piš si a nos radši 18, ať nevypadáš jako takovej debil.Docela by mě zajímalo jakýho ty jsi původu a jestli splňuješ všechny ty míry a požadavky árisjský rasy anrivm jakejch pitomostí. Zkus si na sobě vypočítat, jestli bys taky skončil v koncentráku.Jo, já zapomněla, stačilo mít stejný smýšlení jako pan 18 a měl jsi o luxus v těhle letech vystaráno...a vono ale houby, víš?Tvůj bůh byl zbabělec,neschopa, schovával se v úkrytu a ještě se odstřelil a svoje vlastní lidi nechal umírat..jo, vlastně pro jeho čest na to jsem taky zapomněla, ale nevim no, ty jsi tak hloupej,že bejt ve vojsku, ani nevíš kam střílet v tom strachu!Rodina toho tvýho boha byla povětšinou zrozená z incestů, to jak všichni víme může na dětech nechat vážné tělesné, či mentální následky - jeden ze světovejch příkladů.

Reakce na 20.10.2006

(maci, 17. 1. 2007 13:04)

Koukám , že jsou pořád mezi námi zabedněnci , kteří nechápou hrůzi , které prožili lidé uvěznění v táborech.Přála bych Ti zažít aspon desetinu strachu , kterou si museli prožít.Ty jsi holt zhýčkaný a znuděný klidem , v kterém si vyrostl.Nebo jsi jen takovej chudinka , co se jinak neumí zviditelnit - než , že špiní památku všech co zemřeli vinnou takových zvířat.Pokud tomu opravdu věříš....doufám , ženéééé , ale jestli jo tak máš asi IQ nižší než prvok (pokud víš co to je ) Zamysly se nad sebou

REAKCE NA 20.10.2006

(ROBI, 9. 11. 2006 10:32)

Lidem tohoto smýšlení bych přál, aby sami něco podobného prožili na vlastní kůži.
Jsi fakt nácek, nebo jenom hlupák? Každopádně by ses měl léčit, než něco vyvedeš.

PRO BEZMOZKA

(FIL, 3. 11. 2006 10:47)

Tak ty si dobrej debil. Kdyby si tam byl, tak by si ten svuj mozecek, pokud nejakej mas, mel v kalhotach a nepsal takovy nesmysly.